ma 01 jun
|Boerkok
Pinkster Picknick op het land van Boerkok
Tijdens het pinksterweekend is het goed vertoeven op het land van Boerkok. In onze buitenkeuken bereiden wij (h)eerlijke gerechten met de ingrediënten van onze burenboeren.


Tijd en locatie
01 jun 2020 12:00 – 19:00
Boerkok, Meerkoetenweg 9, 8218 NA Lelystad, Nederland
Over het evenement
Tijdens het pinksterweekend is het goed vertoeven op het land van Boerkok. In onze buitenkeuken bereiden wij (h)eerlijke gerechten met de ingrediënten van onze burenboeren.
Bestel een verrassende Boerenpicknickbox die bestaat uit verschillende sandwiches, zoete taartjes en sap met de ingrediënten uit onze mooie Flevopolder. De box is 15euro p.p. en kan worden besteld voor 12.00 uur op zaterdag 30 mei door een mail te sturen naar g@boerkok.nl.
Of geniet van al dat lekkers dat wij op de dag zelf bereiden in onze buitenkeuken. Geen reservering nodig! Tijdens dit event bereiden wij op de veldkeukens burgers, bakken we verse frieten en kan je verwend worden met boerenijs.
Vanaf maandag 12:00 kunt u plaatsnemen op ons terras of neem lekker een eigen picknickkleed mee en neem plaats op het gras.
Het picknick concept op de boerderij is zo bedoeld dat het eten en drinken wordt afgehaald bij een bepaald punt, maar dat het wel bij ons in het weiland genuttigd mag worden. Er is genoeg ruimte om voldoende afstand te houden onder het genot van gezelligheid, lokaal eten en wat muziek.